reklaam

KUI TEIL EI OLE AEGA ISE VÕI ETTEVÕTTE EDENDAMISEKS, KEEGI EI TULE TEID TEADA. KUI KEEGI TEID TEI TEADA, KEEGI EI VENE SIND

By April 22, 2021 No Comments

Meist saab Blacketing Agency … sest me teame asju, mida teavad vaid vähesed turundajad. Sellest ajast peale olen ma turundajana kasvanud ja tahan teiega jagada, kuidas oma äri paremini turustada.
Turundus pole keeruline, kuid nõuab siiski pühendumist.

TEIE TÕHUSAM turundustööriist
Kui enamik inimesi mõtleb turundusele, mõtlevad nad reklaamlehtedele või reklaamidele või mingile tasulisele reklaamile ega mõtle siis sellele, et inimesed oleksid turundusvahend.

Teie ettevõtte kõige olulisem ja tõhusam turundusvahend on teie ettevõtte inimesed. Asjaolu, et te ei nõua enda ega nende turustamist, on viga.

Maailm veedab uskumatult palju aega Internetis teadusuuringute tegemiseks või sotsiaalmeedia platvormide kasutamiseks. Mida rohkem neid allikaid kasutatakse jõudmiseks ja suhtlemiseks, seda väärtuslikumaks muutub isiklik kontakt.

Virtuaalse turunduse abil peaksite oma turgu absoluutselt domineerima, et hoida oma klientuuri teie üle mõtlemas, kuid ärge laske, et see on teie ainus sõltuvus turundamise mõtlemisel.

Aga isikliku visiidi tegemine või isikliku kirja kirjutamine? Ärge kasutage turustamiseks ühte võimalust, kasutage neid kõiki, isegi vanakooli – “John, ma olen 5 minuti kaugusel ja tahtsin peatuda ja öelda Hei.”

Leave a Reply