Reklaam steroididel. Olete valmis suurendama oma müüke rohkem kui kaks korda?

Meie suure jõudlusega müügilehtrid on käsitööna valminud mõned maailma parimad otsese reageerimise ja veebiturundajad, mitte veebidisainerid, kelle eesmärk on muuta asjad ilusaks. Keskendume järeleandmatult andmetele ja kasutajakogemusele - keskendudes peamiselt brauserite ostjateks muutmisele.

Kui teie ettevõte on midagi sellist, nagu sajad, keda oleme juba aidanud, on käeulatuses palju madalaid puuvilju! Näitame teile, kuidas kahekordistada, isegi kolmekordistada müügivihjete ja müükide arvu, ilma et peaksite reklaamile rohkem kulutama.

Maandumislehed – Vägeva tulemusega müügimasin

Find a space that suits you and your work.

Facebook Reklaamindus – Plahvatuslik läbimüügi suurendamine Facebooki abil.

5G wireless internet standard at all locations.

CRO – Suurendame Teie kliendikonversioone kuni 300%

Enjoy dedicated focus and coworking spaces.

PPC – Otsingumootori ja sotsiaalmeedia reklaamid

Offering ultra premium finishes natural light.

KUI PALJU RAHA TE LAULULE JÄTATE?

Kui kasutate PPC -d, Facebooki reklaame või SEO -d ja saadate liiklust oma kodulehele – tapate raha! Selle koleduse peatamiseks ja liiklusest iga viimase investeeringutasuvuse vähendamiseks peate looma eraldiseisvad sihtlehed, mis juhendavad kliente teie saidil soovitud toiminguid tegema (müük, müügivihje või telefonikõne).

96% VEEBISAITIDE KÜLASTAJATEST LAHKUB
Ja ei tule enam kunagi tagasi

Otsingumootorites kõrgemale asetamine on mõttetu, kui saadate külastajaid veebisaidile või sihtlehele, mis ei muuda neid müügivihjeteks ja müügiks! Tipptasemel ettevõtted ja kaubamärgid usaldavad meile oma raha, sest meie meetodid otsese vastuse veebiturunduseks toimivad. Me hindame teiega sõlmitud suhete edukust selle järgi, kui palju kasumit ja väärtust teie ettevõttele toome. Kui me räägime, näitame teile kohe, millised on järgmised kolm sammu kasumi maksimeerimiseks…

Lühem tee Teie kliendikontaktide müügiks konventeerimisel

Tihendage aastakümneid päevadesse ja saate kasu üle 10 000 tunni uuringutest ja tuhandete konversioonitestide läbiviimisel saadud kogemustest. Me kasutame seda rikkalikku kogemust viimaste edusammudega; käitumisanalüütika, silmade jälgimine ja motivatsiooniuuringud, et olla alati konkurentidest sammu võrra ees.

TEIE EBAAUS EELIS KONKURENTIDE EES

Lihtsamalt öeldes, kui teie sihtleht muudab teie potentsiaalsed kliendid rohkemateks klientideks kui konkurentide saidid – võite endale lubada kulutada rohkem raha turundusele ja liikluse meelitamisele kui nemad. See võimaldab teil saada rohkem tähelepanu, rohkem liiklust ja hankida kliente odavamalt ja kiiremini kui teie konkurendid, aidates lõpuks teil varastada turuosa, samal ajal kui teie konkurents on paanikas.

MUUTAME JÄRELEVALT REKLAAMIDE KASUMI

Saates saidile kõrgelt kvalifitseeritud liikluse

Enamikul asutustel on see vale! Need keskenduvad klikkidele ja liiklusele, kuid te ei saa neid panka viia. Oleme ROI- ja tulemuslikkusepõhine agentuur, mis muudab sageli 1 dollari 3 dollari suuruseks. Allpool on toodud meie poolt tuntud teenused.

01

VEEBILIIKLUSE GENEREERIMIN

Saadame teie veebisaidile pideva voo kõrgelt kvalifitseeritud kliente jahipidamisrežiimis nii tasulise kui ka orgaanilise liikluse allikate kaudu.

02

KONVERSIOON

Suurendame ostjateks muutuvate külastajate arvu, rakendades sobivat taktikat, mis aitab meie kliendil kahekordistada või isegi kolmekordistada nende müüki.

03

UUESTISIHTIMINE

Külastajad, kes konversiooni ei tee, suunatakse uuesti õigeaegsete ja mõjuvate reklaamide kaudu, mis jälgivad neid Internetis.

04

INFOGA TOITMINE

Aitame teil seadistada automaatse süsteemi, mis toidab teie müügivihjeid ja paneb teie veebisaidi töötama nagu hästi õlitatud müügiautomaat.

We don't like to brag, but we're changing the game

Lugupeetud äritegija!

Kujutage ette, mis tunne oleks kahekordistada oma müük järgmise paari kuu jooksul… kulutades sama (või isegi vähem) oma turundusele?

Kasum tõuseb hüppeliselt … teil oleks võimalik oma boonust suurendada … tunneksite end kindlalt, et teie ettevõte on heal järjel … te ei peaks nädalavahetusi enam töö pärast muretsema … saate lõpuks välja lülitada ja naudi tegelikult oma raske töö vilju.

Nii et küsige endalt … kas olete haige ja väsinud kulutamast oma raskelt teenitud dollareid reklaamikampaaniatele, mis maksavad teile lihtsalt rohkem kui need teile teenivad? Kas olete tüdinenud nn gurudest ja ekspertidest, kes pakuvad teile rohkem vabandusi kui tulemusi?

Seejärel lõpetage stress ja pettumus, kui proovite arvata, kuidas oma äri kasvatada, ning pange tööle meie tõestatud, lahingutes testitud strateegiad ja taktikad.

Meie veebiturundusstrateegiad on müünud ​​üle 400 miljoni dollari.

See ei ole 400 miljoni dollari müük ainult ühes konkreetses nišis. Ei, seda strateegiat rakendatakse edukalt enam kui 167 erinevas tööstusharus. Kasutades neid turundusmeetodeid, et aidata sadadel ettevõtetel käik täisgaasile lülitada ja konkurent peeneks pulbriks purustada.

Paljud neist on näinud müüki rohkem kui kahekordseks, kulutamata turundusele sentigi rohkem.

Kõlab raske uskuda, kuid see on tõsi. Tegelikult oleme nii kindlad, et saame teid aidata, et garanteerime isegi tulemusi – kui me oma KPI -d ei saavuta, lõpetage meile maksmine enne, kui me seda teeme!

Ükski teine ​​agentuur ei julge seda teha, sest nad peaksid vallandama kõik oma töötajad ja lõpetama kiiresti tegevuse! Tegelikult minge edasi ja küsige ühelt, kas nad tagavad tulemuse, ja vaadake, kuidas nad kisuvad.

OLETE VALMIS OMA MÜÜKE KAHEKORDISTAMA?

JAH! SOOVIN SAADA 1000€ VÄÄRTUSES TASUTA TURUNDUSKONSULTATSIOONI!